MÖBLER / Bord / Konsolbord 8001417
nr 800 1417
Konsolbord
20-tal, björk, längd: 66, djup: 42, höjd: 58
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:57:54
300 kr
400 kr